kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 41
týden: 41
celkem: 103481

Minifarma Falbgery je soukromý rodinný zookoutek s cca 30-ti druhy a plemeny zvířat. Minifarmu mohou navštívit jak turisté, tak školská a jiná zařízení. Při komentované prohlídce se dozvíte o životě místních zvířátek, některé si můžete hladit a pokud jim donesete nějakou mlsku, můžete je pod dozorem také nakrmit.
V místě je možnost svezení na poníkovi, povodění kozičky či pejska na vodítku nebo koupě suvenýrů včetně 
turistické vizitky

Minifarma dále nabízí: zooterapii, ergoterapii, dárkové poukazy týkající se minifarmy a možnost navštívení s některými zvířátky školy, školky a různé akce. V případě zájmu více dětí uspořádá minifarma chovatelský kroužek. Na farmičce vzniká také malé zemědělské muzeum, které je však zatím v počátku.

 

GPS souřadnice: 49.7511500N, 16.1520636E

Zakrslý králík Japonka

Zakrslí králíčci u nás žijí ve voliéře s morčaty. Ve voliéře může žít jen jeden nebo dva zakrslíci, kteří tam nedělají neplechu. Vždy jde o nějakého nechtěného králíčka, kterému jeho původní majitel hledal nový domov. Momentálně zde žije zakrslá ramlice japanovité barvy, která má jedno oko nefunkční. Je po operaci oka, kdy jí paní veterinářka musela vytahovat zapíchnutou osinu. Japonka byla narozená cca někdy v roce 2011.