kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
počítadlo přístupů
online: 1
dnes: 46
týden: 112
celkem: 101461

Minifarma Falbgery je soukromý rodinný zookoutek s cca 30-ti druhy a plemeny zvířat. Minifarmu mohou navštívit jak turisté, tak školská a jiná zařízení. Při komentované prohlídce se dozvíte o životě místních zvířátek, některé si můžete hladit a pokud jim donesete nějakou mlsku, můžete je pod dozorem také nakrmit.
V místě je možnost svezení na poníkovi, povodění kozičky či pejska na vodítku nebo koupě suvenýrů včetně 
turistické vizitky

Minifarma dále nabízí: zooterapii, ergoterapii, dárkové poukazy týkající se minifarmy a možnost navštívení s některými zvířátky školy, školky a různé akce. V případě zájmu více dětí uspořádá minifarma chovatelský kroužek. Na farmičce vzniká také malé zemědělské muzeum, které je však zatím v počátku.

 

GPS souřadnice: 49.7511500N, 16.1520636E

Poptáváme + podpora

Pokud někdo můžete nabídnout jakékoli krmivo pro naše mazlíky, zeleninu, ovoce a jejich zbytky, granule, obilí, seno, slámu, hobliny, budeme moc rádi!

Dále budeme vděční za darování či symbolický odprodej různých napáječek, klecí, kovových konstrukcí na výrobu voliér či ohrádek. Pokud Vám doma zbyla bouda po pejskovi a nevíte, co s ní, u nás ještě najde využití. Boudy předěláváme na domečky pro drůbež apod. Pokud doma máte nepotřebné věci pro chov zvířat, u nás budou ještě prospěšné:). Rovněž využijeme barely nebo velké kýble s víkem

Poptáváme zručného kutila s časem, který si poradí se svařováním, dokáže sám vymyslet a domyslet technické věci. Neustále je zde k opravě nebo dostavbě nějaká voliéra, branka či oplocení... Cena dohodou.

Pokud někdo milujete zvířata a nudíte se doma, zodpovědný dobrovolník u nás najde uplatnění kdykoli :). Taková pomocná ruka při muchlání zvířat, kydání, krmení, sušení sena nebo budování příbytků zvířátkům bude odměněna dobrým pocitem, pohybem na čerstvém vzdoušku a naším vděkem!

Budete-li nás chtít podpořit, můžete přispět jakoukoli částkou na číslo účtu 670100-2209284883/6210.

Moc děkujeme:)!