kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 41
týden: 41
celkem: 103481

Minifarma Falbgery je soukromý rodinný zookoutek s cca 30-ti druhy a plemeny zvířat. Minifarmu mohou navštívit jak turisté, tak školská a jiná zařízení. Při komentované prohlídce se dozvíte o životě místních zvířátek, některé si můžete hladit a pokud jim donesete nějakou mlsku, můžete je pod dozorem také nakrmit.
V místě je možnost svezení na poníkovi, povodění kozičky či pejska na vodítku nebo koupě suvenýrů včetně 
turistické vizitky

Minifarma dále nabízí: zooterapii, ergoterapii, dárkové poukazy týkající se minifarmy a možnost navštívení s některými zvířátky školy, školky a různé akce. V případě zájmu více dětí uspořádá minifarma chovatelský kroužek. Na farmičce vzniká také malé zemědělské muzeum, které je však zatím v počátku.

 

GPS souřadnice: 49.7511500N, 16.1520636E

Děkujeme!

Děkuji moc za obětavou veterinární péči MVDr. Gabriele Zajícové, která svou práci nemá jako povolání, ale poslání! A děkuji také Podkovářství Lucii Langerové za její péči o kopýtka!

Děkuji všem, kteří si na naše zvířátka vzpomněli či vzpomenou s jakýmkoli krmením! Díky i těm anonymním, kteří nám pověsí třeba tašku pečiva na branku :)! Pokud míváte podzimní zbytky ze zahrad nebo na jaře vyprazdňujete sklepy, pro naše zvířata vše upotřebím. Všechno takovéto krmení prochází mou kontrolou, takže se nemusíte bát, že byste dovezli i něco špatného.