kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 7
týden: 350
celkem: 105105

Minifarma Falbgery je soukromý rodinný zookoutek s cca 30-ti druhy a plemeny zvířat. Minifarmu mohou navštívit jak turisté, tak školská a jiná zařízení. Při komentované prohlídce se dozvíte o životě místních zvířátek, některé si můžete hladit a pokud jim donesete nějakou mlsku, můžete je pod dozorem také nakrmit.
V místě je možnost svezení na poníkovi, povodění kozičky či pejska na vodítku nebo koupě suvenýrů včetně 
turistické vizitky

Minifarma dále nabízí: zooterapii, ergoterapii, dárkové poukazy týkající se minifarmy a možnost navštívení s některými zvířátky školy, školky a různé akce. V případě zájmu více dětí uspořádá minifarma chovatelský kroužek. Na farmičce vzniká také malé zemědělské muzeum, které je však zatím v počátku.

 

GPS souřadnice: 49.7511500N, 16.1520636E

Ceník

Prohlídka s průvodcem: 90 Kč - dospělí, 80 Kč - děti, senioři a lidé se ZTP. Děti do 1 roku zdarma.

Zapůjčení kozičky či pejska na vodítko: 20 Kč/15 min

Environmentální výchova ve školských a jim podobných zařízeních: S některými našimi zvířaty mohu navštívit vaše zařízení (školy, školky, domovy důchodců, stacionáře...). Zvířátka si budete moci pohladit, vodit na vodítku, dozvíte se o jejich životě. Mohu přivézt tato zvířata: holandská zakrslá koza, pejsek, králík, morče, užovka červená, krysy malé, drůbež - brahmánka velká, hedvábnička, kočinka kadeřavá. K ceně je potřeba přičíst náklady na dopravu (10 Kč/1 km jen směrem k vám).

Možnost návštěvy některých zvířat na Vaší akci či narozeninové oslavě - S některými zvířátky můžeme navštívit narozeninovou oslavu. Cena 1 hodiny je 500 Kč + náklady na dopravu (10 Kč/1 km jen cestou k vám). Mohu přivézt tato zvířata: holandská zakrslá koza, pejsek, králík, morče, užovka červená, krysy malé,  drůbež - brahmánka velká, hedvábnička, kočinka kadeřavá. Děti si budou moci králíka i kozičku vodit na vodítku. Nechci naše zvířata stresovat hlukem a špatným zacházením, proto prosím, aby bylo zajištěno po dobu naší návštěvy klidné prostředí!

Dárkové poukazy na návštěvu minifarmy, různé zážitky na minifarmě a adopce zvířat. Vše dle domluvy, fantazii se meze nekladou :).

Prodej turistických vizitek, magnetek, suvenýrů a také u nás narozených mláďat.

Krmení:  Můžete dovézt své krmení (pečivo, ovoce, zeleninu). Ze zdravotních důvodů zvířat donesené krmení kontroluji. Návštěvník bude poučen, které zvíře může čím nakrmit. Je zde možnost koupě adekvátního krmení v automatu. Cena 5 Kč. Zákaz krmení zvířat bez dozoru a povolení!

Pronájem místa na stanování: Stan/noc - 200 Kč, 70 Kč dospělá osoba/noc, 30 Kč dítě (1-18 let)/noc. Poplatek obci je 15 Kč za noc a osobu od 18 do 70 let.

Pronájem maringotky: Jeden pokoj v maringotce/noc (cca pro 5 lidí) - 600 Kč (včetně lůžkovin), 50 Kč dospělá osoba/noc, 40 Kč dítě (1-18 let)/noc. Poplatek obci je 15 Kč za noc a osobu od 18 do 70 let.

Více informací na Facebooku Pronájem maringotky a stanování na Minifarmě Falbgery v Borové,  https://www.facebook.com/profile.php?id=100057335054825