kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
počítadlo přístupů
online: 1
dnes: 15
týden: 224
celkem: 13536

Minifarma Falbgery je soukromý rodinný zookoutek s cca 30-ti druhy a plemeny zvířat. Minifarmu mohou navštívit jak turisté, tak školská a jiná zařízení. Při komentované prohlídce se dozvíte o životě místních zvířátek, některé si můžete hladit a pokud jim donesete nějakou mlsku, můžete je pod dozorem také nakrmit.
V místě je možnost svezení na poníkovi, povodění kozičky či pejska na vodítku nebo koupě suvenýrů včetně 
turistické vizitky

Minifarma dále nabízí: zooterapii, ergoterapii, dárkové poukazy týkající se minifarmy a možnost navštívení s některými zvířátky školy, školky a různé akce. V případě zájmu více dětí uspořádá minifarma chovatelský kroužek. Na farmičce vzniká také malé zemědělské muzeum, které je však zatím v počátku.

 

GPS souřadnice: 49.7511500N, 16.1520636E

Ceník

Prohlídka s průvodcem: 40 Kč/1 osoba, cca 1 hodina. Pokud bude "kolečko" kratší, mohou si Vaše děti pohrát na zahradě nebo se můžete přes ohrady kochat zvířátky, které se Vám nejvíce líbily.

Děti do 1 roku zdarma.

Rodinná a mateřská centra: 40 Kč/1 osoba, děti do 1 roku zdarma

Zapůjčení kozičky či pejska na vodítko: 10 Kč/5 min

Povození na poníkovi: 10 Kč/kolečko po ohradě. Povození na poníkovi je jen v rámci časových možností.

Environmentální výchova ve školských a jim podobných zařízeních: 40 Kč/osoba, pracovníci zařízení zdarma. Jedná se o cca 30 - 50 min, dle pozornosti dětí.

Možnost návštěvy některých zvířat na Vaší akci či narozeninové oslavě. Jen do 30 km od Borové u Poličky.

Dárkové poukazy na návštěvu minifarmy, různé zážitky na minifarmě a adopce zvířat. Vše dle domluvy, fantazii se meze nekladou :).

Prodej turistických vizitek, suvenýrů a také u nás narozených mláďat.

Krmení: Ze zdravotních důvodů zvířat donesené krmení kontroluji. Návštěvník bude poučen, které zvíře může čím nakrmit. Je zde možnost koupě adekvátního krmení v automatu. Cena 5 Kč. Zákaz krmení zvířat bez dozoru a povolení!