kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 8
týden: 218
celkem: 58941

Minifarma Falbgery je soukromý rodinný zookoutek s cca 30-ti druhy a plemeny zvířat. Minifarmu mohou navštívit jak turisté, tak školská a jiná zařízení. Při komentované prohlídce se dozvíte o životě místních zvířátek, některé si můžete hladit a pokud jim donesete nějakou mlsku, můžete je pod dozorem také nakrmit.
V místě je možnost svezení na poníkovi, povodění kozičky či pejska na vodítku nebo koupě suvenýrů včetně 
turistické vizitky

Minifarma dále nabízí: zooterapii, ergoterapii, dárkové poukazy týkající se minifarmy a možnost navštívení s některými zvířátky školy, školky a různé akce. V případě zájmu více dětí uspořádá minifarma chovatelský kroužek. Na farmičce vzniká také malé zemědělské muzeum, které je však zatím v počátku.

 

GPS souřadnice: 49.7511500N, 16.1520636E

nejnovější produkty

Voliéra, voliérka, klec, maják

Voliéra, voliérka, klec, maják
cena:1 500,00 Kč
1 500,00 Kč
popis
obrázky
parametry
soubory a odkazy

Prodám konstrukci na voliéru ve tvaru majáku. Konstrukce je pevná, svařená z 1 cm roxorů. Potřebuje natřít a dodělat pletivo. Proti větru a vývratu jsou u země navařené kroužky na připevnění nějakými hřeby do země. Nahoře má voliéra otevírací dvířka na misky a jedna strana má celou mřížku otevírací. Nahoře je okrasná špička vybočená do strany. Na funkci to nemá vliv a třeba si to někdo opraví. Šířka dole od stěny ke stěně je 89 cm a od úhlu k úhlu 101 cm, výška je cca 2 m. Nedosáhla jsem, abych ji změřila. Bohužel voliérka čekala tak dlouho na dodělání, až ji nevyužijeme.

Voliéra, voliérka, klec, maják
Voliéra, voliérka, klec, maják
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze